• Kablosuz Hemşire Çağrı Sistemi Kontrol Paneli

Kablosuz Hemşire Çağrı Sistemi Kontrol Paneli

  • Ürün Kodu: CSW01
  • Kdv Hariç: 0,00₺
  • 0,00₺


garanti

* Gösterge Paneli kasası 40 x 25 x 3 cm. ABS plastik ile şık tasarım. * En az 200 adet Çağrı Butonu tanımlanabilecek yapıdadır.

* Kat, oda ve yatak numaralarını ayrıntılı bir şekilde gösterebilme özelliği.* Saat bilgisini gösterebilme ve ayrıca Çağrı Paneli uzun süre kapalı kaldığında bile saat bilgisinin tekrardan ayarlanması gerekmez.* Gelen çağrıyı sesli ve ışıklı uyarabilme özelliği.

* Çağrı sesi kısa ve uzun ses kodları ile normal ve acil çağrılar birbirinden ayırt edilebilir özelliktedir.* 15 metre mesafeden ekrandaki çağrıları rahatlıkla görebilirsiniz.* Aynı anda 6 adet çağrıyı öncelik sırasına göre 5 haneli olarak gösterebilme özelliği.

* Gösterge yapısı rakam ve belirli harfleri gösterebilecek yapı.* Yapılan normal çağrılar ’n veya y‘ harfi ile, tuvaletten yapılan çağrılar ’t‘ harfi ile, banyodan yapılan çağrılar ’b‘ harfi ile, yapılan acil çağrılar ise ’ACIL‘ yazısı yanı sıra 5. hanede ’A‘ harfi ile gösterebilme özelliği.* Sonraki 15 çağrıyı hafızada sıralı olarak tutabilme özelliği.

* Paneli üzerinde bulunan Menü tuş takımı ile tanımlamalar hiçbir düzeneğe gerek olmaksızın yapılabilmektedir.* Opsiyonel olarak süreçi kayıt altına alarak raporlayabilme özelliği.

2 yıl garantili yüksek performanslı üründür. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Personel Çağrı Butonu

Personel Çağrı Butonu

0,00₺ Kdv Hariç: 0,00₺

Etiketler: Kablosuz-Hemşire-Çağrı-Sistemi-Kontrol-Paneli, Hemşire-Çağrı-Sistemi, CSW01, Hemşire-Çağrı-Sistemleri