Teslimat Bilgileri

Ürün sevki ve teslimatı, K.Kartı ile ödeme, Mail Order veya banka havalesi ile yapılır. Açık hesap çalışılmaz. Ödeme yapılmadan ürün sevkiyatı yapılmaz.

Hafta içi saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoyla gönderilir. Hafta sonu saat 12.00'e kadar verilen siparişler stok durumuna göre aynı gün, 12.00'dan sonra verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

Ürün teslimatı Güvenli Hayat Teknolojileri deposundan yapılmaktadır. Uzak mesafe teslimatlarda anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Otobüs veya diğer yollarla ürün gönderilmez.Arızalı ürün ve diğer işlemler için anlaşmalı kargo şirketi kullanılır. Kargo ile gönderimlerde nakliye ve sigorta ücreti alıcıya aittir. Kargoda oluşabilecek kayıp ve hasarlar bu kapsamda işleme alınılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ( YURTİÇİ/MNG/ARAS/KARGO ) garantisi ile size teslim edilecektir.

www.elektronikhayat.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.