ADAS KAMERASI

  • Ürün Kodu: JA-MC920
  • Kdv Hariç: 0,00₺
  • 0,00₺


garanti

ADAS YAZILIMI İLE ENTEGRE 1080P YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ PROFESYONEL ARAÇ KAMERASI

ADAS, sürücüye sadece yardımcı bir etki getirmekle kalmaz, aynı zamanda sürücünün üzerindeki baskıyı da büyük ölçüde azaltır. Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri (ADAS), sürücülerin olası tehlikeleri en kısa sürede tespit edebilmeleri ve sürücülerin olası tehlikeleri en kısa sürede tespit edebilmeleri için çeşitli yerleşik sensörler aracılığıyla araç içi ve dışındaki çevresel verileri toplayarak statik ve dinamik nesnelerin tanımlanması, tespiti ve takibi gibi teknik işlemleri gerçekleştirir. Sürüş güvenliğini artırmak için ilgili önlemleri alın.

Örneğin, Önden Çarpışma Uyarısı (Güvenli Mesafe Uyarısı), sürücüye öndeki araçla güvenli bir mesafeyi korumasını hatırlatır. Özellikle öndeki araçları sürekli takip edecek ve gerektiğinde sürücüye sesli uyarı gönderecek olan sistem, bu nedenle çarpışma olasılığını azaltmak ve yolda güvenliği sağlamak için hayati bir araç.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: sürücü-durum-izleme, gelişmiş-sürüş-destek-sistemi, kör-nokta-algılama-modülü, yorgunluk-algılama, ileri-çarpışma-uyarı-sistemi, yaya-çarpışma-uyarı-sistemi, şerit-takip,