• DSM SÜRÜCÜ DURUM İZLEME

DSM SÜRÜCÜ DURUM İZLEME

  • Ürün Kodu: DSM
  • Kdv Hariç: 0,00₺
  • 0,00₺


garanti

Sürücü izleme sistemi, sürücülerin günlük sürüş davranışlarının izlenmesinde çok kritik bir rol oynamaktadır. Çok sayıda DSM alarm veri raporundan mükemmel sürücüleri eleyebilir ve verimli filo yönetimini iyileştirebiliriz.

 

Yüz tanıma, sürücünün yetkili bir sürücü olup olmadığını ayırt edebilir ve merkez ofise yükleyebilir. Yorgun sürüş, trafik kazalarına neden olan ana faktörlerden biridir. DSM, sürücünün esneme davranışını algılayabilen ve ayrıca sürücünün yorgunluk halinde olup olmadığını belirlemek için sürücünün gözlerini analiz edebilen Esneme Algılama özelliğine sahiptir. Bu sistem aynı zamanda Göz Kapanması Algılama, Dikkat Dağılımı Algılama, Sürücü Yokluğu Algılama gibi sürücünün sürüş sırasında dikkat dağınıklığını da algılayabilir.


        

    Tankerler gibi tehlikeli maddelerin taşınması, sürücülerin sigara içmesi konusunda katı kısıtlamalara sahiptir. Sigara Algılama işlevi, sürücünün sigara içme davranışını doğru bir şekilde algılayabilir ve platforma gönderebilir.
Günlük hayatta araç kullanırken telefon kullanma olgusu oldukça yaygın olmakla birlikte trafik kazalarının da başlıca nedenlerinden biridir. Sistemimizin Telefon Arama Algılama özelliği de müşteriye harika bir çözüm sunar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: sürücü-durum-izleme, gelişmiş-sürüş-destek-sistemi, kör-nokta-algılama-modülü, yorgunluk-algılama, sürücü-sigara-algılama, sürücü-telefon-algılama, sürücü -yorgunluk-algılama,